Pozostałe / Projekty, granty

640-lecie Jasnej Góry

640 lat Jasnej Góry: Święto, które pozostawiło piękne wspomnienia

W życiu każdego z nas zdarzają się chwile, które zostają w naszej pamięci na zawsze. Jednym z takich niezwykłych momentów był dla nas udział w obchodach 640-lecia Jasnej Góry, wydarzenia o ogromnym znaczeniu dla naszej gminy i powiatu.

Obchody tego wyjątkowego jubileuszu były niezapomniane. To był czas, kiedy wszyscy mieszkańcy mieli okazję spotkać się razem i celebrować naszą wspólną historię. A nasze koleżanki z Klubu miały zaszczyt wystąpić podczas uroczystości.

To, co sprawiło, że te obchody były jeszcze bardziej wyjątkowe, to atmosfera jedności i wspólnoty. Wszyscy, bez względu na wiek czy przekonania, stanęliśmy ramię w ramię, aby uczcić to ważne wydarzenie. To piękne uczucie być częścią czegoś większego niż my sami.

Dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym dniu. To była dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt móc być częścią tego wielkiego święta.

640 lat Jasnej Góry to nie tylko historia. To także przyszłość, którą razem tworzymy.

Tak ćwiczyłyśmy nasze głosy przed wystąpieniem na uroczystości.

A o już fotogaleria z wydarzenia.