Dzień Klubowicza

10 lat minęło

Jubileusz Klubu Nauczycielskiego „Izis”

10 lat minęło

20 października 2017 r. Klub Nauczycielski „Izis” obchodził Jubileusz  10-lecia istnienia. W spotkaniu uczestniczyła Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak,  Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia  Andrzej Grzmielewicz, zastępca  Burmistrza Monika Oleksak , naczelnicy: Olimpia Stanaszek, Iwona Czajkowska – Dżoga , Radna Powiatu Zgorzeleckiego, członek  Zarządu Wiesława Kisiel –Smółka, Przewodnicząca Rady Miejskiej i Prezes Bogatyńskich Amazonek Dorota Bojakowska,  Dyrektor Publicznej Biblioteki Adam Balcer, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4  Elżbieta Brożek, Dyrektor Bogatyńskiego Ośrodka Kultury Bożena Mazowiecka, Wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Piotr  Ernest, Przewodnicząca Sekcji Emerytów ZNP Zofia Werżanowska, Katarzyna Bartkowiak Prezes GZMK przedstawiciele  Klubu Puszystych i Silnych Kobiet, Goście z Czech z Hedviką  Zimmermanovą na czele, sympatycy i członkinie klubu.

Uroczystość uświetnił występ przygotowany przez Panie z klubu. Były tańce, piosenki, scenki pełne humoru przeplatane dowcipnymi dialogami ,dużo humoru i śmiechu. Odbył się też konkurs pt. Kapelusz moich marzeń. Wzięło w nim udział kilkanaście Pań. Zaprezentowane kapelusze były piękne i pomysłowe. Dla wyróżnionych nagrody kosmetyczne zafundował Salon Merlin.

Jubileusz to czas na podsumowania, wspomnienia i  podziękowania  Co też dzieje się w klubie można było  się przekonać  oglądając prezentację: warsztaty, wykłady, konkursy, wycieczki, imprezy okolicznościowe składają się na całokształt  pracy stowarzyszenia.

Dzięki wspólnym pasjom udało się stworzyć wspaniały klimat klubowych spotkań. Idea klubu : „Żyć barwnie z uśmiechem i pasją” w pełni znajduje odzwierciedlenie w działalności klubowej.

Były życzenia i podziękowania.

Wszystkie Panie otrzymały od Pana Burmistrza Andrzeja Grzmielewicza  piękne róże. Panie otrzymały też upominki.

Z okazji jubileuszu Gości i Sponsorów uhonorowano statuetkami dziękując za okazaną pomoc w działalności klubu. Szczególne podziękowania Prezes klubu skierowała do P. Burmistrza  Andrzeja Grzmielewicza  dziękując  za życzliwość,  za wsparcie finansowe, dzięki któremu mogą realizować swoje pasje, mile spędzać czas, uczestniczyć w różnych warsztatach, twórczo się rozwijać, jeździć  na wycieczki.

Podziękowania otrzymali  sponsorzy : Silne Kobiety, p. Halina Sadulska,  Bukieciarnia „Róża”, Salon Merlin

Jak na jubileusz przystało był tort , życzenia i podziękowania oraz udana zabawa. Z przesłaniem ”Żyć barwnie z uśmiechem i pasją” klub ma zamiar realizować swoje pasje w przyszłości i doczekać kolejnych jubileuszy.