Pozostałe

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021

życzenia  bożonarodzeniowe

Drogie Koleżanki i Sympatycy Naszego Klubu !!!

Odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Niech te święta Bożego Narodzenia, przyniosą nam wiele radości, niech samotność odejdzie w niepamięć, a Nowy Rok niech będzie Dobrym Czasem. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021 życzy Wanda Trojanowska -szefowa klubu.

A w prezencie posłuchajcie życzeń wyrażonych słowami poezji wigilijnej i pastorałki- Żeby tak w noc wigilijną, którą wykonały koleżanki z zespołu wokalnego „Izis” uczestnicząc w Challenge Kolędowym, do którego nominowały nas Bogatyńskie Amazonki. Dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim, którym nasze śpiewnie się podobało.