Warsztaty

O finansach… w Bibliotece

O finansach… w Bibliotece
Finał! 24 maja zakończył się cykl spotkań w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Bogatyni w ramach projektu „O finansach… w Bibliotece”, którego realizatorem była Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego a szkolenia e-lerningowe przeprowadzone były przez przeszkolonych pracowników biblioteki.

To już II edycja w jakiej mieliśmy możliwość uczestniczyć i poznać zagadnienia finansowe związane z m. in. bankowością elektroniczną. Ugruntowaliśmy posiadaną wiedzę o domowym budżecie oraz poszerzyliśmy swoje wiadomości o nowe informacje o ubezpieczeniach i polisach. Zagłębiliśmy się w tajniki płatności bezgotówkowych oraz poznaliśmy nowe sposoby na oszczędzanie.

Spotkania, w których  uczestniczyliśmy były dla nas nie tylko okazją na zdobycie nowej wiedzy ale również dawały możliwość wymiany doświadczeń, wspólnej rozmowy. Każde z 5 spotkań zakończone było testem podsumowującym opracowywany materiał i na podstawie ich wyników na zakończenie projektu mogliśmy otrzymać certyfikaty potwierdzające nasz udział w szkoleniu.

Zdobytą wiedzę zamierzamy wykorzystać w praktyce od dziś.