Dzień Klubowicza

Drugi roczek Klubu Nauczycielskiego

Minął drugi rok działalności Klubu Nauczycielskiego zakończony owocną współpracą z członkami oraz innymi zaprzyjaźnionymi organizacjami. Uroczyste obchody krótkiego ale jakże twórczego jubileuszu odbyły się w restauracji „Hoker” w gronie znajomych i przyjaciół oraz zaproszonych gości.

W restauracji „ Hoker” bardzo uroczyście obchodziliśmy nasz krótki jubileusz.

„Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane, jak niezapomniane są chwile wspólnie spędzone w naszym klubie- powiedziała prezes klubu Wanda Trojanowska witając gości i klubowiczów. Dzisiaj obchodzimy II Roczek Klubu Nauczycielskiego ,a więc życzenia są czymś bardzo ważnym. Tak więc życzmy sobie, udanych spotkań, zwariowanych pomysłów, chęci działania i prawdziwych przyjaźni – kontynuowała Teresa Żelazo wiceprezes.

W imieniu Burmistrza Andrzeja Grzmielewicza życzenia zdrowia, pogody ducha oraz pomyślności w realizacji podjętych zamierzeń, wielu kolejnych lat tak twórczej inwencji i pożytecznej aktywności złożył sekretarz – Daniel Fryc.

Wiele serdecznych słów usłyszeliśmy od p. Dyrektor Bogatyńskiego Ośrodka Kultury- Marty Cholewińskiej, p. Iwony Czajkowskiej – naczelnik Wydziału Polityki Regionalnej, p. Dyrektor Publicznej Szkoły nr 1 Bożeny Wojciechowskiej i Iwony Hałas dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1, Anetty Kempskiej – prezes Klubu Puszystych w Bogatyni.

Prezes klubu podziękowała za otwarte serce wszystkim gościom, bo to dzięki Państwa wsparciu możemy realizować się w klubie – powiedziała kończąc część oficjalną spotkania.

A później przenieśliśmy się w świat operetki i baletu.

Koleżanki przygotowały znane arie operetkowe: Brunetki , blondynki, Usta milczą, dusza śpiewa, Aria z uśmiechem, Kiedy rytm porywa mnie, Titanic, Przetańczyć całą noc, no i oczywiście balet – Jezioro łabędzie to program, który wszystkich zauroczył.

Potem tańce, tańce ….i tańce.